• Articulation Natural

Гипс за модели во артикулатор
Бела боја - II класа

Пакување: 25кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Articulation Natural

  • Шифра на производ: 711217
  • Достапност: На залиха
  • 3,000MKD

  • без ДДВ: 2,542MKD

Тагови: Гипс; модели; артикулатор; Бела; бел; втора; класа; gips; modeli; artikulator; bela; bel; vtora; klasa