• Ehodit Semi-hard Stone
Тврд гипс за модели
Сина боја - III класа

Пакување: 25кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Ehodit Semi-hard Stone

  • Производител: Ernst Hinrichs
  • Шифра на производ: 101624
  • Достапност: На залиха
  • 1,800MKD

  • без ДДВ: 1,525MKD

Тагови: тврд; гипс; модели; сина; трета; класа; tvrd; gips; modeli; sina; treta; klasa