• Hinristone Saphir

Супер тврд гипс за модели
IV класа

Пакување: 5кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Hinristone Saphir

  • Производител: Ernst Hinrichs
  • Шифра на производ: 654042
  • Достапност: Out Of Stock
  • 1,900MKD

  • без ДДВ: 1,610MKD

достапни опции


Тагови: Bel; bela; gips; modeli; cetvrta; klasa; super; tvrd; бел; бела; гипс; четврта; класа; супер; тврд; модели;