Со секоја купена GIROFORM PIN DRILL добивате подарок GIROFORM STARTER KIT. 

Giroform Pin Drill 100-230V - 176701

Giroform Starter Kit - 576702

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

PROMOCIJA GIROFORM PIN DRILL + GIROFORM STARTER KIT

  • Шифра на производ: promocija giroform pin drill + giroform starter kit
  • Достапност: На залиха
  • 0MKD

  • без ДДВ: 0MKD