• Aoralscan 3

Интраорален скенер

Спецификација:
Поле на скенирање: Стандарден наставок: 16 mm × 12 mm × 22 mm
Мини наставок: 12 mm × 9 mm × 22 mm
Длабочина на скенирање: -2-20 mm од излезната површина на наставокот
Начин на скенирање: Скенер без контакт со структурирана светлина
Димензии (Д × Ш × В): 281 mm × 33 mm × 46 mm
Тежина: 240 ± 10 g (без кабли)
Излез: STL, OBJ, PLY
Конектор: USB 3.0
Напојување: 12V DC/3 A

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Aoralscan 3

  • Производител: Shining 3D
  • Шифра на производ: C3143
  • Достапност: На залиха
  • 0MKD

  • без ДДВ: 0MKD

Тагови: skener; sken; scan; intraoralen; shining; интраорален; скенер; скен