• GIROBOND NBS

GIROBOND NBS

Метал, без никел.

1000 g

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

GIROBOND NBS

  • Шифра на производ: 781610
  • Достапност: На залиха
  • 12,600MKD

  • без ДДВ: 10,678MKD