• Giroform Base Plate

Пластични базни плочи
Classic L

Пакување: 100 парчиња

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Giroform Base Plate

  • Производител: Amann Girrbach
  • Шифра на производ: 576720
  • Достапност: На залиха
  • 5,090MKD

  • без ДДВ: 4,314MKD

Тагови: пластични; базни; плочи; пин; дрил; classic; L; plasticni; bazni; ploci; pin; dril