• Investment Hardener

Стврднувач за модели

Пакување: 500ml

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Investment Hardener

  • Производител: Bredent
  • Шифра на производ: 55000004
  • Достапност: Pre-Order
  • 1,740MKD

  • без ДДВ: 1,475MKD

Тагови: Стврднувач; модели