• Bre Gel 2 Opaque

Гел за дублирање

Пакување: 6кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Bre Gel 2 Opaque

  • Производител: Bredent
  • Шифра на производ: 54001053
  • Достапност: Pre-Order
  • 5,848MKD

  • без ДДВ: 5,848MKD

Тагови: гел; дублирање; gel; dubliranje