• Expando Rock

Специјален гипс

Пакување: 5кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Expando Rock

  • Производител: Bredent
  • Шифра на производ: 5700ER05
  • Достапност: На залиха
  • 4,670MKD

  • без ДДВ: 3,958MKD

Тагови: гипс, gips