• Giroform Putty

Силиконска маса за работни модели

Пакување: 1кг


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Giroform Putty

  • Производител: Amann Girrbach
  • Шифра на производ: 576461
  • Достапност: На залиха
  • 3,350MKD

  • без ДДВ: 2,839MKD

Тагови: Силиконска; силикон; маса; модели; silikon; masa; modeli; putty