• Velox Natural white

Гипс за модели
Бела боја - II класа

Пакување: 25кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Velox Natural white

  • Производител: Ernst Hinrichs
  • Шифра на производ: 100134
  • Достапност: На залиха
  • 1,450MKD

  • без ДДВ: 1,229MKD

Тагови: гипс; модели; бел; бела; боја; втора; класа; gips; modeli; bel; bela; boja; vtora; klasa