• CAM-Stone N Ivory
Специјален гипс за скенирање
Супер тврд гипс - IV класа

Пакување: 5кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

CAM-Stone N Ivory

  • Производител: Ernst Hinrichs
  • Шифра на производ: 107219
  • Достапност: На залиха
  • 2,200MKD

  • без ДДВ: 1,864MKD

Тагови: супер; тврд; гипс; четврта; класа; super; tvrd; gips; cetvrta; klasa; scan; sken; specijalen; скен; специјален