• Phase C3

Метална легура за керамика

Спецификација:
Co: 61.5%
Cr: 28.0%
W: 8.5%
Si: 1.4%
1.0>Fe-Mn-Nb-N-C

Пакување: 1kg

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Phase C3

  • Шифра на производ: Phase C3
  • Достапност: На залиха
  • 15,694MKD

  • без ДДВ: 13,300MKD

Тагови: metal; metali; legura; leguri; метал; легура;