• Phase N

Метална легура за керамика

Спецификација:
Ni: 62.4%
Cr: 25.0%
Mo: 11.0%
Si: 1.6%
Nb-Mn-Fe < 1.0%

Пакување: 1kg


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Phase N

  • Шифра на производ: Phase N
  • Достапност: На залиха
  • 10,080MKD

  • без ДДВ: 8,542MKD

Тагови: metal; metali; legura; leguri; метал; легура; nikel; никел