• Phase PH

Метална легура за визили

Спецификација:
Co: 62.5%
Cr: 30%
Mo: 5.1%
Si: 1%
Mn: 1%
C: <1

Пакување: 1kg

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Phase PH

  • Шифра на производ: Phase PH
  • Достапност: На залиха
  • 10,300MKD

  • без ДДВ: 8,729MKD

Тагови: metal; metali; legura; leguri; метал; легура; vizil; vizili; визил; визили