• Brealloy F400

Метална легура за визили

Спецификација:
Co: 62%
Cr: 30%
Mo: 5.5%
Si: 1%
Mn: <1%
C: <1%
Fe: <1%

Пакување: 500gr

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Brealloy F400

  • Производител: Bredent
  • Шифра на производ: Brealloy F400
  • Достапност: На залиха
  • 6,500MKD

  • без ДДВ: 5,508MKD

Тагови: metal; metali; legura; leguri; метал; легура; vizil; vizili; визил; визили