PARADIGMA ALL-IN-ONE

Дијаметар: 3.4

Висина: 9 мм.

Во цената се вклучени: гингива формер, покривен штраф, имплант, лабораториски штраф, лабораториски аналог, абатмент за леење, абатмент, трансфер и завршен штраф.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

PARADIGMA ALL-IN-ONE ø3.4 - 9мм.

  • Шифра на производ: 81104
  • Достапност: На залиха
  • 11,985MKD
  • 8,388MKD

  • без ДДВ: 7,989MKD