PARADIGMA ALL-IN-ONE 

Дијаметар: 3.8

Висина: 11 мм.

Во цената се вклучени: гингива формер, покривен штраф, имплант, лабораториски штраф, лабораториски аналог, абатмент за леење, абатмент, трансфер и завршен штраф.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

PARADIGMA ALL-IN-ONE 3.8ø - 11 мм.

  • Шифра на производ: 81109
  • Достапност: На залиха
  • 11,985MKD

  • без ДДВ: 11,414MKD